• Zmień kontrast
  • Czcionka

Jesteś tutaj:Start / Archiwum

Sędzia Anna Maria Wesołowska odwiedziła nasz MOW

W środę 29 października w Lidzbarskim Domu Kultury odbyła się konferencja z udziałem Sędzi Anny Marii Wesołowskiej. Tematem spotkania z uczniami lidzbarskich szkół  była profilaktyki zachowań problemowych dzieci i młodzieży.

Pani Sędzia poruszała problemy przemocy w środowisku rodzinnym i szkolnym oraz zachowania ryzykowne młodzieży z konsekwencjami tych zachowań.

Tuż po spotkaniu w Lidzbarskim Domu Kultury, ku naszemu zaskoczeniu, Pani Sędzia Anna Maria Wesołowska odwiedziła naszą placówkę.

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015

1 września 2014 roku o godzinie 09.00  wychowankowie MOW wLidzbarku Warmińskim usłyszeli pierwszy dzwonek przypominający im o rozpoczęciu nowego roku szkolnego.

„My też czekamy na Św. Mikołaja”

Kolejna akcja MOW związana ze zbiórką żywności dla zwierząt ze Schroniska w Olsztynie

Zakręcona akcja! - zbieramy nakrętki!

Każda butelka wody mineralnej, soku, czy środka chemicznego, ma potencjał by pomóc innym. Aż trudno uwierzyć, że ten potencjał drzemie w samych plastikowych nakrętkach, które do tej pory trafiały do kosza.

V LIDZBARSKIE CZWARTKI LEKKOATLETYCZNE

Wychowankowie GR IV

Daniel Rzeżuchowski, Adrian Piec, Krystian Wilamowski, Krystian Wersocki

aktywnie uczestniczą w V Lidzbarskich Czwartkach Lekkoatletycznych sezon 2014/2015