• Do wakacji: -1 dni

Jesteś tu: Strona główna » Projekt edukacyjny klasy trzeciej gimnazjum „Ale to juz było i nie wróci więcej – kronika klasowa". Autor: Beata Cybowska

Pomysł projektu był związany z zakończeniem przez uczniów ważnego etapu w edukacji w naszej placówce i chęcią posiadania pamiątki w wersji nie tylko papierowej, ale tez elektronicznej., do której każdy może mieć dostęp nawet za  kilkanaście lat.

Celem projektu było opisywanie wydarzeń klasowych i przygotowaniu gazetki ściennej i kroniki klasowej z dokumentacją fotograficzną związaną z licznymi działaniami proekologicznymi, wolontariatem, sukcesami sportowymi i udziałem w ważnych wydarzeniach placówki, jaką jest Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Lidzbarku Warmińskim. Projekt realizowali wszyscy uczniowie klasy III Gimnazjum.