V Bieg Przełajowy o Puchar Dyrektora Szkoły w MOW

Jesteś tu: Strona główna » V Bieg Przełajowy o Puchar Dyrektora Szkoły w MOW

V Bieg Przełajowy o Puchar Dyrektora Szkoły w MOW

27.04.2015 roku odbył się w naszej placówce już po raz piąty „Bieg Przełajowy o Puchar Dyrektora Szkoły”. Zawody w biegach przełajowych stały się w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym już imprezą cykliczną. W tym roku w biegu, na terenie malowniczo położonego Parku Chronionego Krajobrazu, wzięło udział ponad 50 wychowanków MOW w Lidzbarku Warmińskim.

Dla najlepszego zawodnika statuetkę ufundował Dyrektor Szkoły Podstawowej i Gimnazjum Specjalnego przy Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym pan mgr Marek Górski. Uczestnicy trenowali wytrwale pod opieką nauczyciela wychowania fizycznego pana Bartłomieja Sobczaka.. Zawodnicy mięli do pokonania dystans 1500 metrów. Bezkonkurencyjnym zawodnikiem okazał się, uczeń klasy I gimnazjum, Brauer Sebastian, który ustanowił tym samym rekord placówki na tym dystansie, 4,52. Wszyscy zawodnicy zdołali dobiec do mety. Po oraz pierwszy odbył się również bieg sztafetowy reprezentantów poszczególnych klas. I miejsce zajęła reprezentacja ZSZ, II miejsce klasa trzecia gimnazjum, III reprezentanci klasy pierwszej gimnazjum. Po zakończeniu wyścigów odbyło się podsumowanie zawodów, wręczenie medali oraz pamiątkowych dyplomów. Kulminacyjnym punktem programu było ognisko i wspólne pieczenie kiełbasek.

Miejsca w poszczególnych kategoriach wiekowych:

2002/2000

I-Kurek